JEDYNKA | DWÓJKA | TRÓJKA | CZWÓRKA | PR DLA ZAGRANICY | IAR | RADIO PARLAMENT
­­­­ ­ ­

Koncerty w 2013


Czwartek, 3. 01. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Karnawał w Wiedniu czyli walce, polki i marsze rodziny Straussów
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Wojciech Michniewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Piątek, 4. 01. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Witold Lutosławski – Koncert na orkiestrę (w 100. rocznicę urodzin kompozytora)
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Wojciech Michniewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 12. 01. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem Jadwigi Rappé alt oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Czwartek, 17. 01. 2013, godz. 10.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Francis Poulenc - Gloria (w 50. rocznicę śmierci kompozytora)
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Wojciech Michniewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Piątek, 18. 01. 2013, godz. 10.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Juliusz Zarębski - Kwintet fortepianowy g-moll op. 34
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Karol Radziwonowicz

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 20. 01. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Audycja prowadzona przez Kubę Borysiaka z udziałem gości oraz publiczności

Sobota, 26. 01. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem Lutosławski Quartet oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Sobota, 2. 02. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem dyrygenta Jerzego Maksymiuka oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Środa, 13. 02. 2013, godz. 18.00
Koncert Jacka Hałasa

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 16. 02. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem sopranistki Olgi Pasiecznik oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Sobota, 23. 02. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem zespołu FLUTE O’CLOCK oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 24. 02. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji

Audycja prowadzona przez Kubę Borysiaka z udziałem Trio Joubran z Palestyny oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wtorek, 5. 03. 2013, godz. 17.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Giovanni Battista Pergolesi – Stabat Mater
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Anna Radziejewska

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Środa, 6. 03. 2013, godz. 17.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Ludwig van Beethoven – Sonata F-dur op. 24 na skrzypce i fortepian Wiosenna
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Agata Szymczewska

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 9. 03. 2013, godz. 16.00
Te wstrętne lektury

Audycja Hanny Marii Gizy z udziałem gości oraz publiczności

Temat: Zemsta Fredry – czyli Polak Polakowi

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 10. 03. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji
Lirnicy i Kobziarze

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Audycja prowadzona przez Annę Szewczuk z udziałem gości oraz publiczności

Niedziela, 17. 03. 2013, godz. 19.00
Trans-Fuzja Dwójki

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Anastazja Bernad biały głos
Cezary Duchnowski fortepian, komputer
Andrzej Bauer wiolonczela

Sobota, 23. 03. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem pianistki Ewy Pobłockiej oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wtorek, 26. 03. 2013, godz. 19.30
Muzyczna Scena Tradycji
Koncert Wielkopostny

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wykonawcy:
Adam Strug i Monodia Polska w składzie:
Wawrzyniec Dąbrowski śpiew
Mateusz Kowalski śpiew
Grzegorz Pawłowski śpiew
Piotr Piszczatowski śpiew
Szczepan Pospieszalski śpiew,
Janusz Prusinowski śpiew, lira korbowa Adam Strug - śpiew,fisharmonia,
Adam Strug śpiew, fisharmonia

prowadzenie: Jacek Zembrowski

W programie: Pieśni wielkopostne z tradycji ustnej

Piątek, 5. 04. 2013, godz. 16.00
Te wstrętne lektury

Audycja Hanny Marii Gizy z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 6. 04. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem saksofonistki Aliny Mleczko oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Sobota, 13. 04. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem Zbigniewa Pilcha i Jarosława Thiela oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 21. 04. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Audycja prowadzona przez Annę Szewczuk z udziałem zespołu Babooshki oraz publiczności

Sobota, 4. 05. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem skrzypka Janusza Wawrowskiego
oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 12. 05. 2013, godz. 19.00
Trans-Fuzja Dwójki

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Cezary Duchnowski elektronika
Andrzej Bauer wiolonczela
Marek Toporowski instrumenty klawiszowe
Paweł Hendrich elektronika, gitara

Środa, 15. 05. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Igor Strawiński - Święto wiosny
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Wojciech Michniewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 18. 05. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem Atom String Quartet oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Sobota, 25. 05. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem pianisty Janusza Olejniczaka oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Sobota, 1. 06. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem zespołu Małe Instrumenty oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 2. 06. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji

Audycja prowadzona przez Kubę Borysiaka zatytułowana „Wokół dziecka” z udziałem Agaty Hertz, Ani Brody i Weroniki Grozdew oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wtorek, 18. 06. 2013, godz. 19.00
Trans-Fuzja Dwójki

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Lena Willemark śpiew
Anders Jormin kontrabas
Maciej Garbowski kontrabas
Dominik Wania fortepian
Sambor Dudziński głos
Cezary Duchnowski elektronika
Andrzej Bauer wiolonczela

Poniedziałek, 16. 09. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Poniedziałek, 23. 09. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 28.09.2013, godz. 17.00
Five o'clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem pianisty Karola Radziwonowicza oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 30. 09. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Środa, 2. 10. 2013, godz. 10.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Giuseppe Verdi - Requiem
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, prof. Jerzy Artysz

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Czwartek, 3. 10. 2013, godz. 10.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Karol Szymanowski – IV Symfonia Koncertująca
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Karol Radziwonowicz

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 6. 10. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

audycja prowadzona przez Kubę Borysiaka z udziałem laureatki Grand Prix Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Nowa Tradycja 2011 Agaty Siemaszko i Kuby „Bobasa” Wilka oraz publiczności

ZASADY OTRZYMYWANIA WEJŚCIÓWEK NA KONCERTY MUZYCZNEJ SCENY TRADYCJI:

Zapisy rozpoczynają się od chwili umieszczenia materiałów informacyjnych na stronie internetowej RCKL i spotów reklamowych na antenie Dwójki. Dla słuchaczy, zgłaszających się drogą e-mailową, przeznaczamy 80 miejsc, pozostałych 20 rozdawanych jest telefonicznie w magazynie „Źródła” i w sobotnim Poranku Dwójki.
W związku z małą ilością miejsc w Studiu im. Wł. Szpilmana (ok.100), jeden słuchacz może otrzymać maksymalnie 3 wejściówki.
Przekazanie wejściówki na koncert redakcja RCKL potwierdza e-mailem.
Po rozpoczęciu transmisji, spóźnieni słuchacze nie zostaną wpuszczeni na koncert.

Poniedziałek, 7. 10. 2013, godz. 19.00
Festiwal „Eastern Waves”

Organizatorzy: Fundacja 4.99 i Program Drugi Polskiego Radia

Wykonawcy:
Piotr Nowicki fortepian, pianino

Program:
Marcin MASECKI - Wariacje na temat '¡El pueblo unido, jamás será vencido!'" na fortepian koncertowy i pianino

Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kolekcje” – priorytet „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Sobota, 12. 10. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem altowiolistki Katarzyny Budnik-Gałązki oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 14. 10. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Piątek, 18. 10. 2013, godz. 18.00
W Dwójce raźniej

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

audycja prowadzona przez Tomasza Szachowskiego z udziałem pianisty Leszka Możdżera oraz publiczności

Niedziela, 20. 10. 2013, godz. 18.00
Audycja poświęcona Krzysztofowi Zaleskiemu

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Poniedziałek, 21. 10. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wtorek, 22. 10. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Gustav Mahler - Lieder eines fahrenden Gesellen (Pieśni wędrującego czeladnika)
Jurorzy : Adam Kruszewski, Wojciech Michniewski, Kacper Miklaszewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Środa, 23. 10. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Krzysztof Penderecki – Pasja wg św. Łukasza
Jurorzy: Anna Radziejewska, Wojciech Michniewski, Kacper Miklaszewski

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 26. 10. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem skrzypka Daniela Stabrawy oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 28. 10. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 3. 11. 2013, godz. 19.00
Zaduszkowa Trans-Fuzja Dwójki

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Elżbieta Chlebek śpiew
Wojciech Myrczek śpiew
Olo Walicki kontrabas
Cezary Duchnowski elektronika
Andrzej Bauer wiolonczela

Poniedziałek, 4. 11. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 9. 11. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem klawesynistki Lilianny Stawarz oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 10. 11. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji
Koncert pamięci Jana Gacy

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Audycja prowadzona przez Kubę Borysiaka z udziałem gościa Andrzeja Bieńkowskiego oraz publiczności

Wystąpią:
Maria Siwiec, Piotr Gaca, Tomasz Stachura, Maciej Żurek, Mateusz i Agnieszka Niwińscy, Julka Migdalska, Kasia Zedel, Marcin Drabik, Mateusz Kowalski

Niedziela, 17. 11. 2013, godz. 18.00
Spotkanie z Anne Applebaum

audycję z udziałem publiczności prowadzi Hanna Maria Giza

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Poniedziałek, 18. 11. 2013, godz. 19.30
Festiwal „Eastern Waves”

Odsłona 1
Koncert kompozytorski Sławomira Kupczaka

Organizatorzy: Fundacja 4.99 i Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Duet Flute o’clock:
Ewa Liebchen
flety
Rafał Jędrzejewski flety
oraz
Szábolcs Esztényi fortepian
Sławomir Kupczak komputer, live electronics

Program:
Sławomir KUPCZAK - Res Facta na flet, fortepian i komputer, Analogya II na dwa flety fortepian, przedmioty i komputer (prawykonanie)*

*Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kolekcje” – priorytet „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Odsłona 2
Koncert premier

Wykonawcy:
Transemble:
Michał Szałach
skrzypce
Jan Aniołek skrzypce
Jakub Kowalik altówka
Jerzy Wołochowicz wiolonczela
Tomasz Januchta kontrabas

Program:
Andrzej KWIECIŃSKI – Umbrae, Jan Duszyński - II Kwintet smyczkowy (prawykonanie*), Hanna KULENTY - I Kwintet smyczkowy (prawykonanie*)

*Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kolekcje” – priorytet „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Sobota, 23. 11. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem Zespołu Instrumentów Dawnych ARS NOVA oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 24. 11. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji
Koncert poświęcony legendarnej kapeli Bractwo Ubogich (istniejącej w latach 1992-1994)

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Audycja prowadzona przez Annę Szewczuk z udziałem publiczności

Wystąpią:
Adam Strug, Jacek Hałas, Alicja Hałas, Janusz Prusinowski, Ania Broda, Witold Broda, Agata Hartz i Remigiusz Mazur-Hanaj

Poniedziałek, 25. 11. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 30. 11. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

Audycja Agaty Kwiecińskiej poświęcona Andrzejowi Chłopeckiemu z udziałem m.in. Tadeusza Wieleckiego, Andrzeja Bauera, Pawła Janasa oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 2. 12. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem Mariusza Trelińskiego oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wtorek, 3. 12. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Siergiej Prokofiew - III Koncert fortepianowy
Jurorzy: Dorota Kozińska, Kacper Miklaszewski, Karol Radziwonowicz

Emisja audycji odbędzie się w sobotę 14 grudnia 2013 o godz. 19.00 (Program 2 PR)

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 7. 12. 2013, godz. 17.00
Five o’clock

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem zespołu Kwartludium w składzie: Piotr Nowicki fortepian, Paweł Nowicki instrumenty perkusyjne, Dagna Sadkowska skrzypce, Michał Górczyński klarnet oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 9.12.2013, godz. 18.00
Benefis Anny Retmaniak
połączony z promocją jej książki „Portret słowem malowany”

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

Spotkanie poprowadzi Andrzej Matul

Środa, 11. 12. 2013, godz. 19.00
Kto słucha nie błądzi, czyli Płytowy Trybunał Dwójki

Audycja Jacka Hawryluka z udziałem publiczności

Temat: Georg Friedrich Haendel - Mesjasz
Jurorzy: Dorota Kozińska, Anna Radziejewska, Kacper Miklaszewski

Emisja audycji odbędzie się w sobotę 28 grudnia 2013 o godz. 19.00 (Program 2 PR)

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 14.12.2013, godz. 16.00
Te wstrętne lektury

Audycja Hanny Marii Gizy z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Niedziela, 15. 12. 2013, godz. 16.00
Muzyczna Scena Tradycji
Instrument odnaleziony – suka biłgorajska

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

audycja prowadzona przez Annę Szewczuk z udziałem Marii Pomianowskiej z uczennicami i Zbigniewa i Krzysztofa Butrynów oraz publiczności

Poniedziałek, 16. 12. 2013, godz. 18.00
W tyglu kultury

audycja radiowej Dwójki z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Sobota, 21. 12. 2013, godz. 17.00
Five o’clock
Wydanie specjalne

audycja Agaty Kwiecińskiej z udziałem gości, dziennikarzy Programu 2 oraz publiczności

Organizator: Program 2 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 30.12.2013, godz. 19.30
Trans-Fuzja Dwójki

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Piotr Orzechowski fortepian
Paweł Romańczuk różne instrumenty
Cezary Duchnowski fortepian, komputer
Andrzej Bauer wiolonczela

Prowadzenie koncertu Jacek Hawryluk

W programie wersje instrumentalne piosenek i utworów Jerzego Wasowskiego:
Inwokacja (Wezwanie), Tanie Dranie, Wesołe jest życie staruszka, Na ryby, Już kąpiesz się nie dla mnie, Addio pomidory, Zmierzch, Tango Kat, Nie, nie, nie budźcie mnie!, Przeklnę Cię, Herbatka oraz fakultatywnie: Bo we mnie jest sex, Shimmy Szuja, Do ciebie szłam, Nad Prosną.








Jeśli chcą Państwo otrzymywać bieżące informacje o naszym repertuarze, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: barbara.czerska@polskieradio.pl
facebook
Estrada i Studio Gdzie co
projekt i wykonanie: webmania.pl
Informacje: Wiadomości | Sport | Gospodarka | The News | Euranet | IAR | Redakcja Katolicka | Radio Parlament
Rozrywka i kultura: Muzyka | Kultura | Teatr | Studio Reportażu | Polska Orkiestra Radiowa | Orkiestra Kameralna | Chór Polskiego Radia | Studia nagrań i koncertów | Bilety
Wiedza: Nauka i technologie | Historia
Programy: Jedynka | Dwójka | Trójka | Czwórka | Zagranica
Społeczności: Forum | Kontakt