JEDYNKA | DWÓJKA | TRÓJKA | CZWÓRKA | PR DLA ZAGRANICY | IAR | RADIO PARLAMENT
­baner-osiecka.jpg

Koncerty w 2015


Niedziela, 4. 01. 2015, godz. 20.05
MACIEJ MALEŃCZUK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 11. 01. 2015, godz. 20.05
MAREK NAPIÓRKOWSKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 15. 01. 2015, g. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Jerzego Satanowskiego oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym

Sobota, 17. 01. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 18. 01. 2015, godz. 20.05
COLLAGE – 20-lecie zespołu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 24. 01. 2015, godz. 22.05
ŁANUSZKA / COHEN

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 25. 01. 2015, godz. 20.05
PAULA i KAROL

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 28. 01. 2015, godz. 23.05
PAŚKO i zespół CO TO

Organizator: Program 3 Polskiego Radiadsf

Niedziela, 1. 02. 2015, godz. 20.05
KUBA STANKIEWICZ
„Plays The Music of  VICTOR YOUNG”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 7. 02. 2015, godz. 16.05
ZŁOTA TRÓJKA
Wręczenie  Złotych Płyt 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                      

Niedziela, 8. 02. 2015, godz. 20.05
MELA KOTELUK
„Migracje”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 14. 02. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7 

Niedziela, 15. 02. 2015, godz. 20.05
GRZECH PIOTROWSKI 
„One World”                

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 17. 02. 2015, godz. 19.00
ADAM COHEN

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 21. 02. 2015, godz. 18.05
BENJAMIN CLEMENTINE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 22. 02. 2015, godz. 20.05
CURLY HEADS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 1. 03. 2015, godz.20.05
S.B.B.

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 8. 03. 2015, godz.20.05
ROBERT KASPRZYCKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 14. 03. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 15. 03. 2015, godz.20.05
NATALIA PRZYBYSZ 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 18. 03. 2015, g. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem prof. Henryka Samsonowicza oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym 

Czwartek, 19. 03. 2015, godz.19.00
KiRK

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia i Red Bull

Niedziela, 22. 03. 2015, godz.20.05
PIOTR BUKARTYK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 26. 03. 2015, godz.19.00
Mr. Krime Live Band

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia i Red Bull

Piątek, 27. 03. 2015, godz.17.05
SREBRNE USTA 2014 - Gala

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 29. 03. 2015, godz.20.05
ACID DRINKERS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 30. 03. 2015, godz.19.05
Koncert  urodzinowy Trójki
ARCHIVE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia  

Czwartek, 2. 04. 2015, godz. 19.05
Czarny Hi Fi i Iza Kowalewska

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia i Red Bull 

Czwartek, 9. 04. 2015, godz. 20.05
Rasmentalism

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia i Red Bull

Sobota, 11. 04. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 12. 04. 2015, godz. 20.05
Wojtek Mazolewski Quintet            

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 19. 04. 2015, godz. 20.05
Mary Komasa

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 20. 04. 2015, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Mirosława Czyżykiewicza oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym 

Niedziela 26. 04. 2015, godz. 20.05
Quartado   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 28. 04. 2015, godz. 21.05
Klub Trójki

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 3. 05. 2015, godz. 20.05
Karolina Kowalczewska

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 6. 05. 2015, godz. 20.00

Organizatorzy: Program 2 Polskiego Radia i  Transetnika

Wykonawcy:
Sanjay Khan wokal, harmonium
Ustad Liquat Khan sarangi
Amrat Hussain tabla
oraz
Kapela ze Wsi Warszawa

Bilety w cenie 50 zł dostępne na godzinę przed koncertem w kasie Studia

Niedziela, 10. 05. 2015, godz. 20.05
Marcin Wyrostek

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 13. 05. 2015, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Elżbiety Dzikowskiej oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym

Piątek, 15. 05. 2015, godz. 19.00
Klub Trójki
promocja książki „Trójkowe gawędy doktora Kruszewicza”       

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w Trójce 4.06.2015

Sobota, 16. 05. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 17. 05. 2015, godz. 20.05
Radio Bagdad

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 20. 05. 2015, godz. 19.00  
Klub Trójki
promocja książki Tomasza Gorazdowskiego   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w Trójce w terminie późniejszym

Niedziela, 24. 05. 2015, godz. 20.05
Lora Szafran – 30-lecie pracy 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Wtorek, 26. 05. 2015, godz. 19.00
Klub Trójki

promocja książki Jacka Fedorowicza 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w Trójce w terminie późniejszym

Niedziela, 31. 05. 2015, godz. 20.05
Justyna Steczkowska

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 7. 06. 2015, godz.  20.05
Marta Król  

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Poniedziałek, 8. 06. 2015, godz. 19.05
Gala Talenty Trójki 2015

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 13. 06. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 14. 06. 2015, godz. 20.05 
Michał Wierba 

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 18. 06. 2015, godz. 19.00
Klub Trójki
Promocja książki Jana Kantego Pawluśkiewicza

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 19. 06. 2015, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Andrzeja Mleczko oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym

Niedziela, 21. 06. 2015, godz. 20.05
Irrie Mafia (Węgry)

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia 

Niedziela, 28. 06. 2015,  godz. 20.05
Patrick The Pan

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 29. 08. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia       

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia

im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Sobota, 5. 09. 2015, godz. 19.00                                                                   
Koncert Beaty Pater

Organizator: Beata Pater

Wykonawcy: 
gość specjalny Hiromu Aoki (Japonia) fortepian
Beata Pater śpiew
Tadeusz Leśniak instrumenty klawiszowe
Darek Ziółek gitara basowa
Adam Buczek perkusja

Bilety w cenie 35 zł  

Niedziela, 6. 09. 2015  godz. 20.05
STANISŁAWA CELIŃSKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Brak wolnych miejsc

Czwartek, 10. 09. 2015, godz. 19.30
Nessi Gomes

Organizator: Prana World

Wykonawcy:
Nessi Gomes
oraz
SOUND LOVE MEDICINE:
Krzysztof Lottig&Maja Wolna

Bilety w cenie 45 zł można rezerwować wyłącznie pod adresem info@pranaworld.pl

Niedziela, 13. 09. 2015, godz. 20.05
LAO CHE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 14. 09. 2015, godz. 18.00   
Uroczystość wręczenia dorocznych Nagród: „Don Kichot” (za debiut reżyserski) i „Arete” (za debiut aktorski) w sezonie artystycznym 2014/2015 w Teatrze Polskiego Radia na antenie Jedynki

Organizatorzy: Program 1 Polskiego Radia i Teatr Polskiego Radia

Prowadzenie koncertu Paweł Sztompke

Środa, 16. 09. 2015, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizatorzy: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Marcina Króla oraz publiczności   

Emisja audycji w Programie 3 w terminie późniejszym

Sobota, 19. 09. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja  Jana Zagozdy z udziałem gości oraz publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia  

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 20. 09. 2015, godz. 20.05
BIELSZY ODCIEŃ BLUESA-40 lecie                                                    

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 21. 09. 2015, godz. 22.05
OBERSCHLEISEN

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 27. 09. 2015, godz. 20.05
Pamiętajmy o Osieckiej
Koncert finałowy XVIII edycji konkursu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 4. 10. 2015, godz. 20.05
Studium Instrumentów Etnicznych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 11. 10.  2015, godz. 20.05
Myslovitz 20-lecie

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 16. 10. 2015, godz. 18 
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem ks. Jana Kaczkowskiego oraz publiczności   

Sobota, 17. 10. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 18. 10. 2015, godz. 20.05
Elżbieta Adamiak 40-lecie pracy

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Wtorek, 20. 10. 2015, godz.19.05
Mateusze Trójki - Gala

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 25. 10. 2015, godz. 20.05
Rysy

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 27. 10. 2015, godz. 19
Piotr Nalepa – Pamięci Rodziców   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja 1 listopada 2015  na antenie Programie 3

Sobota, 31. 10. 2015, godz. 20.05
Lilly Hates Ross

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 1. 11. 2015, godz. 20.05
PIOTR NALEPA - Pamięci rodziców                                           

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Retransmisja koncertu na antenie Trójki 27.11.2015

Niedziela, 8. 11. 2015, godz. 20.05
RUTA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 10. 11. 2015, godz.18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Andrzeja Poniedzielskiego oraz publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja odbędzie się w terminie późniejszym     

Środa, 11. 11. 2015, godz. 19.00
WARREN HAYNES

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 14. 11. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 15. 11. 2015, godz. 20.05
MARCIN PENDOWSKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 19. 11. 2015, godz. 19.00
Promocja książki „KRYM – Miłość i nienawiść”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 20. 11. 2015, godz. 19.00
33. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2015
PREMIERY I INTERPRETACJE - KONCERT GALOWY OPPA 2015

Organizator: Stowarzyszenie Literacko-Muzyczne „Ballada”

Wystąpią:
Piotr Bakal, Andrzej Brzeski, Jacek Gutry, Krzysztof Jurkiewicz, Tomasz Kordeusz, Łukasz Majewski, Marek Majewski, Bogusław Nowicki, Tomasz Olszewski, Beata Osytek, Andrzej Ozga, Mateusz Rulski, Jakub Sienkiewicz i Tomasz Szwed
oraz zespół muzyczny w składzie:
Piotr Matuszczyk fortepian, aranżacje, kier. artystyczne
Jakub Kujawa gitary
Rafał Grząka akordeon
Mirosław Wiśniewski bas
Grzegorz Poliszak perkusja

prowadzenie koncertu Krzysztof Jurkiewicz

Bilety: 30 zł, rezerwacja mailowa pod info@oppa.pl, sprzedaż na godzinę przed koncertem w kasie Studia

Sobota, 21. 11. 2015, godz. 18.00
33. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2015
STANISŁAW SOYKA – recital piosenek autorskich

Organizator: Stowarzyszenie Literacko-Muzyczne „Ballada”

Bilety: 35 zł, rezerwacja mailowa pod info@oppa.pl, sprzedaż na godzinę przed koncertem w kasie Studia

Niedziela, 22. 11. 2015, godz. 20.05
KOROWÓD – Festiwal Anny Treter

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                           

Wtorek, 24. 11. 2015, godz. 19.00
Spotkanie z pisarką - Wydawnictwo Literackie

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 27. 11. 2015, godz. 19.00
GODZINA PRAWDY - promocja książki

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                          

Sobota, 28. 11.  2015, godz. 20.05
TERRIFIC SUNDAY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 29. 11. 2015, godz. 20.05
SENA DAGADU

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 3. 12. 2015, godz. 20.05
STACEY KENT                                           

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki

Sobota, 5. 12. 2015, godz. 18.05
AUDIOTEKA 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki

Niedziela, 6. 12. 2015, godz. 20.05
DAWID PODSIADŁO - Mikołajki

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki 

Poniedziałek, 7. 12. 2015, godz. 20.00
Biuro Myśli Znalezionych

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Artura Barcisia oraz publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja odbędzie się w terminie późniejszym     

Niedziela, 13. 12. 2015, godz. 20.05
MAGDA PISKORCZYK  

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki

Piątek, 14. 12. 2015, godz. 19.00
Audycja w 1-szą rocznicę śmierci Stanisława Barańczaka

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 17. 12.  2015, godz. 20.05
HV/NOON - Trójkowa Scena Alternatywna

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki

Sobota, 19. 12. 2015, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 20. 12. 2015, godz. 20.05
GRUPA MOCARTA - 20-lecie

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki 

Niedziela, 27. 12. 2015, godz. 20.05
SIMPLEFIELDS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja koncertu na antenie Trójki

Jeśli chcą Państwo otrzymywać bieżące informacje o naszym repertuarze, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: barbara.czerska@polskieradio.pl
facebook
Estrada i Studio Gdzie co
projekt i wykonanie: webmania.pl
Informacje: Wiadomości | Sport | Gospodarka | The News | Euranet | IAR | Redakcja Katolicka | Radio Parlament
Rozrywka i kultura: Muzyka | Kultura | Teatr | Studio Reportażu | Polska Orkiestra Radiowa | Orkiestra Kameralna | Chór Polskiego Radia | Studia nagrań i koncertów | Bilety
Wiedza: Nauka i technologie | Historia
Programy: Jedynka | Dwójka | Trójka | Czwórka | Zagranica
Społeczności: Forum | Kontakt