JEDYNKA | DWÓJKA | TRÓJKA | CZWÓRKA | PR DLA ZAGRANICY | IAR | RADIO PARLAMENT
­baner-osiecka.jpg

Koncerty w 2014


Sobota, 18. 01. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

Wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 19. 01. 2014, godz. 20.00
PLASTIC

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod nr tel. 22 333-33-33

Poniedziałek, 20. 01. 2014, godz. 19.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod nr tel. 22 333-33-33

Niedziela, 26. 01. 2014, godz. 20.00
ANIA RUSOWICZ

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod nr tel. 22 333-33-33

Poniedziałek, 27. 01. 2014, godz. 16.00
PERFECT
Otwarcie Studia im. Andrzeja Turskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod nr tel. 22 333-33-33

Niedziela,  2. 02. 2014, godz. 20.00
Koncert Beneficjenci Splendoru 

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 8. 02. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”     

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 9. 02. 2014, godz. 20.00
ANTONY STRONG         

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Środa, 12. 02. 2014, godz. 19.00
Spotkanie - promocja książki Pawła Huelle 

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 13. 02. 2014, godz. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

audycja prowadzona przez  Marcina Zaborskiego z udziałem prof. Andrzeja Strumiłło

Emisja 23. 02. 2014 o godz. 21.05 (Program 3 Polskiego Radia)   

Piątek, 14. 02. 2014, godz. 19.00
Koncert walentynkowy
EDYTA BARTOSIEWICZ

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 16. 02. 2014, godz. 20.00    
KAYAH 

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 23. 02. 2014, godz. 20.00   
LOUD JAZZ BAND                                                           

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 2. 03. 2014, godz. 20.00
WAGLEWSKI FISZ EMADE

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 8. 03. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 9. 03. 2014, godz. 20.00
ROB TOGNONI                                                          

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Środa, 12. 03. 2014, godz. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH                                                                           

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Krzysztofa Baranowskiego

Emisja 23. 03. 2014 o godz. 21.05 (Program 3 Polskiego Radia)

Niedziela, 16. 03. 2014, godz. 20.00
ALOSZA AWDIEJEW

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Środa, 19. 03. 2014, godz. 17.00
SREBRNE USTA 2013

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 23. 03. 2014, godz. 20.00
JANUSZ SZROM

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 30. 03. 2014, godz. 20.00
DŻEM – 35-lecie zespołu                                                           

Organizator:  Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 5. 04. 2014, godz. 18.00       
Słuchowisko: Ojciec chrzestny

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela 6. 04. 2014, godz.20.00     
Sylwester Ostrowski Quintet

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Środa, 9. 04. 2014, g. 19.00
Wielka czwórka poetów   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja: w Święta Wielkiejnocy

Czwartek, 10. 04. 2014, g. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny 

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Hanny Suchockiej oraz publiczności   

Emisja 27.04.2014 o godz. 21.05  (Program 3) 

Piątek, 11. 04. 2014, godz. 22.00                                  
OFFENSYWA DE LUXE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 12. 04. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Wtorek, 15. 04. 2014, g. 19.00
Kuba Stankiewicz gra Kilara

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja koncertu 20.04.2014, g. 20.05 (Program 3)   

Niedziela, 27. 04. 2014, g. 20.00                       
RIVERSIDE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 4. 05. 2014, godz. 20.00
MADELEINE PEYROUX  (USA)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 7. 05. 2014, godz. 18.00
Przeboje RADIA LUXEMBURG

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 8. 05. 2014, godz. 18.00
60. rocznica Studenckiego Teatru Satyryków
Koncert „Piosenki Nieco Starszych Kolegów”

Organizator: Radio dla Ciebie

Reżyseria: Magdalena Smalara
Kierownictwo muzyczne: Urszula Borkowska

Wystąpią:
Izabella Bukowska, Katarzyna Dąbrowska, Monika Dryl, Piotr Bajtlik, Tomasz Borkowski, Arkadiusz Brykalski

Wstęp za zaproszeniami

Piątek, 9. 05. 2014, godz. 19.00
SHARON CORR (Irlandia)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 11. 05. 2014, godz. 20.00
ANIA SZARMACH i FRANK MCCOMB (USA)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 13. 05. 2014, godz. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny 


Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Michała Urbaniaka oraz publiczności   

Emisja odbędzie się w Programie 3 w terminie późniejszym      

Niedziela, 18. 05. 2014, godz. 20.00
ŻAGAR  (Węgry)                           

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 24. 05. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Sobota, 24. 05. 2014, godz. 22.00
OCTOBER  LEAVES

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 25. 05. 2014, godz. 20.00
ATOM STRING QUARTET

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 29. 05. 2014, godz. 20.00
RED BULL MUSIC ACADEMY WEEKENDER WARSAW:
Night Marks Electric Trio & Natalia i Paulina Przybysz

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 30. 05. 2014, godz. 20.00
Adam Bałdych & Yaron Herman

Organizatorzy: Imaginary Music, Program 2 Polskiego Radia 

Niedziela, 1. 06. 2014, godz. 20.00
WLADIGEROFF  BROTHERS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 2. 06. 2014, godz. 19.00
LED ZEPPELIN-odsłuch

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 3. 06. 2014, godz. 19.00
CLARET GOSPEL (Wybrzeże Kości Słoniowej)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                     

Czwartek, 5. 06. 2014, godz. 20.00
HAUSCHKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                        

Sobota, 7. 06. 2014, godz. 20.00
BO SARIS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                     

Niedziela, 8. 06. 2014, godz. 20.00
ILLUSION

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 12. 06. 2014, godz. 20.00
Ganesh – Kumaresh
Koncert Specjalny z okazji 60–lecia Nawiązania Stosunków Dyplomatycznych Polski i Indii

Organizatorzy: Stowarzyszenie Sztuki Etnicznej Transetnika i Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Ganesh – Kumaresh duet skrzypcowy
Krishnan Anantha Raman mridangam
oraz
Maria Pomianowska z uczennicami

Bilety: w cenie 30 zł 

Sobota, 14. 06. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 15. 06. 2014, godz. 20.00
MONIKA LIDKE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia                                                    

Wtorek, 17. 06. 2014, godz. 19.00
GALA TALENTÓW- PINK ROSES

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 18. 06. 2014, godz. 19.00
Koncert Laureatów Konkursu SKODY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 21. 06. 2014, godz. 16.00
Słuchowisko –„Święty chaos”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 22. 06. 2014, godz. 20.00
SUPER DUO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela,  29. 06. 2014, godz. 20.00
PUSTKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 30. 06. 2014, godz. 19.00
Debata oksfordzka

Organizatorzy: Radio dla Ciebie i Stowarzyszenie Absolwentów Oxford i Cambridge

Piątek, 1. 08. 2014, godz. 19.00
T.LOVE z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 30. 08. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 7. 09. 2014, godz. 20.00
ARTUR ROJEK                                                                   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Środa, 10. 09. 2014, godz.19.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny 

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Jerzego Treli oraz publiczności   

Emisja odbędzie się 28.09.2014 o godz. 21.05

Sobota, 13. 09. 2014, godz. 20.00
KUMKA OLIK    

Organizator: Program 3 Polskiego Radia   

Niedziela, 14. 09. 2014, godz. 20.00
WITOLD JANIAK TRIO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia   

Poniedziałek, 15. 09. 2014, godz. 18.00
Uroczystość wręczenia dorocznych Nagród: „Don Kichot” (za debiut reżyserski) i „Arete” (za debiut aktorski) w sezonie artystycznym 2013/2014 w Teatrze Polskiego Radia na antenie Jedynki

Organizatorzy: Program 1 Polskiego Radia i Teatr Polskiego Radia

Prowadzenie koncertu Paweł Sztompke

Wstęp wolny w miarę wolnych miejsc

Sobota, 20. 09. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności
  
Organizator: Program 1 Polskiego Radia
  
wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Poniedziałek, 29. 09. 2014, godz. 19.00
Słuchowisko RDC
Pokój do wynajęcia

Organizator: Radio dla Ciebie

Niedziela, 5. 10. 2014, godz. 20.00
KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI                                                            

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 10. 10. 2014, godz. 18.00  
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny 

Audycja prowadzona przez Marcina Zaborskiego z udziałem Adama Zagajewskiego oraz publiczności   

Emisja odbędzie się 26.10.2014 o godz. 21.05

Niedziela, 12. 10. 2014, godz. 20.00
BISQUIT 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 18. 10. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”
Koncert Laureatów Konkursu im. Mieczysława Foga

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności
  
Organizator: Program 1 Polskiego Radia
  
wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 19. 10. 2014, godz. 20.00 
DUET MAREK BAŁATA – DOMINIK WANIA 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 22. 10. 2014, godz. 19.00 
MATEUSZE TRÓJKI – GALA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia
Współpraca: Narodowy Instytut Audiowizualny

Niedziela, 26. 10. 2014, godz.  20.00
SKALPEL  

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 29. 10. 2014, godz.  20.00
BENEFIS JACKA CYGANA  

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 2. 11. 2014, godz. 20.00
Amen Band Reaktywacja – koncert  Pamięci Andrzeja Cudzicha

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 8. 11. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 9. 11. 2014, godz. 20.00
Luxtorpeda 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Czwartek, 13. 11. 2014, g. 19.00
1. spotkanie z cyklu REPORTERZY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w grudniu 2014 na antenie Programu 3

Sobota, 15. 11. 2014, g. 20.00
KROKE  

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 16. 11. 2014, godz. 20.00
KRZYSZTOF KOBYLIŃSKI   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 18. 11. 2014, godz.18.00 
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH 

Audycja Marcina Zaborskiego z udziałem Karola Modzelewskiego oraz publiczności

Emisja 30.11. 2014 o godz. 21.05 na antenie Programu 3

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 21. 11. 2014, godz. 19.00
32. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2014
PREMIERY I INTERPRETACJE - KONCERT GALOWY OPPA 2014

Organizator: Stowarzyszenie Literacko-Muzyczne „Ballada”

Wystąpią:
Dominika Barabas, Małgorzata Wojciechowska, Piotr Bakal, Andrzej Brzeski, Grzegorz Bukała, Jacek Gutry, Roman Kołakowski, Tomasz Kordeusz, Jacek Łapot, Marek Majewski, Andrzej Ozga, Mateusz Rulski, Jakub Sienkiewicz i Kamil Wasicki
oraz zespół:
Michał Szlempo fortepian, aranżacje, kier. muzyczne
Jakub Kujawa gitary
Rafał Grząka akordeon 
Mirosław Wiśniewski bas
Przemysław Kuczyński perkusja
Jacek Łapot prowadzenie koncertu

Bilety: 30 zł, rezerwacja mailowa pod info@oppa.pl, sprzedaż na godzinę przed koncertem w kasie Studia

Sobota, 22. 11. 2014, godz. 19.00
32. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2014
CLAUD MICHAUD (Kanada) śpiewa piosenki FÉLIXA LECLERCA

Organizator: Stowarzyszenie Literacko-Muzyczne „Ballada”

Bilety: 30 zł, rezerwacja mailowa pod info@oppa.pl, sprzedaż na godzinę przed koncertem w kasie Studia

Niedziela, 23. 11. 2014, g. 20.00
KOROWÓD – festiwal Anny Treter

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Poniedziałek, 24. 11. 2014, g. 19.00
Spotkanie z R. Horovitzem

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Wtorek, 25. 11. 2014, godz.19.00 
2. spotkanie z cyklu REPORTERZY

Emisja na antenie Programu 3 w grudniu 2014

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 26. 11. 2014, godz. 20.00
Myrczek & Tomaszewski
Koncert promujący płytę „Love Revisited”

Organizator: Program 2 Polskiego Radia, For Tune Sp. z o.o.

Wykonawcy:
Wojciech Myrczek śpiew
Paweł Tomaszewski fortepian

Bilety w cenie 30 zł 

Czwartek, 27. 11. 2014, g. 19.00 
Benefis Olgi Tokarczuk

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 29. 11. 2014, g. 21.00
Teatr radiowy na żywo
Audioteka - największe produkcje 

Organizator: Program 3 Polskiego Radia  

Niedziela, 30. 11. 2014, godz.20.00 
SZTYWNY PAL AZJI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 1. 12. 2014, godz. 19.00
Promocja książki Wojciecha Manna        

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w terminie późniejszym

Wtorek, 2. 12. 2014, godz. 19.00  
Promocja książki M. Wałkuskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisji w terminie późniejszym 

Środa, 3. 12. 2014, godz. 19.00
Spotkanie z cyklu REPORTERZY
M. Szczygieł       

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w grudniu 2014

Sobota, 6. 12. 2014, godz. 20.05
JESSIE WARE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela 7. 12. 2014, godz. 20.05
Tomek Wachnowski (30-lecie pracy)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek,  8. 12. 2014, godz. 19.00
Spotkanie z cyklu REPORTERZY
W. Jagielski   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w terminie późniejszym 

Wtorek, 9. 12. 2014, godz. 18.00   
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH 

Audycja Marcina Zaborskiego z udziałem Mai Komorowskiej oraz publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja audycja 28.12.2014    (Program 3)

Środa, 10. 12. 2014, godz. 19.00
Spotkanie z cyklu REPORTERZY
W. Tochman   

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w grudniu 2014

Czwartek, 11. 12. 2014, godz. 21.00  
Klub Trójki po pokazie filmu „Kobiety Solidarności”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 13. 12. 2014, godz. 16.05  
Koncert Wolności - NOWE SYTUACJE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

Niedziela, 14. 12. 2014, godz. 20.05  
CREE – 20-lecie zespołu i 20 lat od śmierci R. Riedla

Organizator: Program 3 Polskiego Radia        

Wtorek, 16. 12. 2014, godz. 19.00
Spotkanie z cyklu REPORTERZY
M. Szejnert  

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Emisja w grudniu 2014   

Sobota, 20. 12. 2014, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 21. 12. 2014, godz. 20.05
PIOTR WOJTASIK           

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 28. 12. 2014, godz. 20.05
MIKA URBANIAK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia


 

Jeśli chcą Państwo otrzymywać bieżące informacje o naszym repertuarze, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: barbara.czerska@polskieradio.pl
facebook
Estrada i Studio Gdzie co
projekt i wykonanie: webmania.pl
Informacje: Wiadomości | Sport | Gospodarka | The News | Euranet | IAR | Redakcja Katolicka | Radio Parlament
Rozrywka i kultura: Muzyka | Kultura | Teatr | Studio Reportażu | Polska Orkiestra Radiowa | Orkiestra Kameralna | Chór Polskiego Radia | Studia nagrań i koncertów | Bilety
Wiedza: Nauka i technologie | Historia
Programy: Jedynka | Dwójka | Trójka | Czwórka | Zagranica
Społeczności: Forum | Kontakt