JEDYNKA | DWÓJKA | TRÓJKA | CZWÓRKA | PR DLA ZAGRANICY | IAR | RADIO PARLAMENT
­baner-osiecka.jpg

Koncerty w 2012


1. 01. 2012
Noworoczne "Męskie Granie"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

7. 01. 2012, godz. 19.00
Studniówka 50-tych urodzin Trójki

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

8. 01. 2012, godz. 20.00
Maciej Fortuna Trio

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

15. 01. 2012, g. 20.00
Kasia Groniec

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

17. 01. 2012, godz. 20.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

21. 01. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka "Słodkie Radio Retro"

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

22. 01. 2012, godz. 20.00
Marek Piekarczyk

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

23. 01. 2012, godz. 20.00
Benefis Daniela Olbrychskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

29. 01. 2012, godz. 20.00
Tubis Trio

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

2. 02. 2012
Jasełka - impreza charytatywna

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

5. 02. 2012
Lora Szafran

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

8. 02. 2012, godz. 21.00
„Teatr Polskiego Radia na żywo w Jedynce”
Radio - Macież

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

Reżyseria Janusz Kukuła

Wykonawcy:
Grupa Macież:
Olga Sarzyńska, Mateusz Dębski, Adam Młynarczyk, Marcin Sitek, Mateusz Grydlik, Mateusz Dębski
gościnnie: Marcin Januszkiewicz

W programie:
skecze znane i lubiane z poprzednich występów grupy oraz napisane specjalnie na ten wieczór

12. 02. 2012
Michał Wierzba Quintet

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

18. 02. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka "Słodkie Radio Retro"

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

19. 02. 2012
Ania Rusowicz

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

20. 02. 2012
Charlie Winston

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

26. 02. 2012
Renata Przemyk

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

29. 02. 2012
Benefis Krzysztofa Kowalewskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

1. 03. 2012
Zespół HeFi Quartet płyta "KINETYKA"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

9. 03. 2012
JAZZPOSPOLITA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

11. 03. 2012
MAGDA UMER w 15-stą rocznicę śmierci Agnieszki Osieckiej

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

14. 03. 2012
GALA SREBRNYCH UST

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

17. 03. 2012, godz. 17.00 
Kawiarenka "Słodkie Radio Retro"

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

18. 03. 2012
CARRANTOUHILL
25-lecie zespołu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

25. 03. 2012
POLUZJANCI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

1. 04. 2012
KONCERT URODZINOWY TRÓJKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

2. 04. 2012
KONCERT WIELKANOCNY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

3. 04. 2012
TGD

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

11. 04. 2012, godz. 21.00
„Teatr Polskiego Radia na żywo w Jedynce”
Radio Macież. Piraci eteru

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

Reżyseria: Janusz Kukuła

Wykonawcy:
Grupa Macież:
Olga Sarzyńska, Adam Młynarczyk, Marcin Sitek, Mateusz Grydlik
oraz
Mateusz Dębski fortepian
gościnnie: Ewa Konstancja Bułhak

W programie skecze napisane specjalnie na ten wieczór

Bilety: Zapisy na antenie Programu 1

14. 04. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka "Słodkie Radio Retro"
Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

15. 04. 2012
KRZYSZTOF HERDZIN

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

20. 04. 2012
30-lecie LISTY PRZEBOJÓW Programu III

Organizator: Program 3 Polskiego Radia 

21. 04. 2012
THE POISE RITE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

22. 04. 2012
PIOTR MACHALICA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

24. 04. 2012, godz. 19.00
TALIZMANY

Organizator: MONOPLAN Janusz Lipiński

Wykonawcy:
The Electropoetry Ensemble:
Małgorzata Wawruk
sopran
Barbara Raduszkiewicz alt
Marcin Wawruk baryton
Krzysztof Herdzin fortepian
Cezary Konrad perkusja
Paweł Pańta kontrabas
Zbigniew Wilk tuba
Jakub Waszczeniuk trąbka
Krzysztof Stencel waltornia
Piotr Banyś puzon
Andrzej Bukowski klarnet
Aureliusz Goliński skrzypce
Jarosław Kordaczuk syntezator, dyrygent

W programie zaprezentowane zostaną wiersze Urszuli Kozioł, Ewy Lipskiej, Janiny Brzostowskiej, Adriany Szymańskiej i Wisławy Szymborskiej do muzyki Janusza Lipińskiego i Jarosława Kordaczuka

29. 04. 2012
MAŁGORZATA OSTROWSKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 6. 05. 2012, godz. 20.05
ELITA i goście 20-ta rocznica śmierci A. Waligórskiego

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 12. 05. 2012, godz. 19.05
KRZYSZTOF KILJAŃSKI - Barwy Kofty

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 13. 05. 2012, godz. 20.05
MAREK NAPIÓRKOWSKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela,14. 05. 2012, godz. 19.05
PINK FREUD

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 15. 05. 2012, godz. 19.00
Pokaz filmu "Ambasador" Klub Trójki

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 16. 05. 2012, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 19. 05. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 20. 05. 2012, godz. 20.05
MARTYNA JAKUBOWICZ

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 24. 05. 2012, godz. 19.00
MELA KOTELUK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 27. 05. 2012, godz. 20.05
AFRO KOLEKTYW

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 3. 06. 2012, godz.20.05
PIOTR BUKARTYK

Niedziela, 10. 06. 2012, godz. 20.05
RGG - 10-lecie zespołu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 16. 06. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 17. 06. 2012, godz. 20.05
Tymon Tymański

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 20. 06. 2012, godz. 19.00
Koncert w ogródku + wystawa zdjęć "15 Springsteen"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 24. 06. 2012, godz. 20.05
Karolina Kozak

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 26. 06. 2012, godz. 17.05
GALA TALENTÓW

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 30. 07. 2012, godz. 19.00
Koncert

Organizator: Program 2 Polskiego Radia i Oficyna M.S.S.

Wykonawcy:
Zespól TROITSA (Białoruś)
Ivan Kirchuk śpiew, domra, okaryny, żalejki, skrzypce
Yury Dmitriew gitary, domra, cytra, śpiew
Yury Pawłowskij perkusja

Bilety: w cenie 10 zł buton-kup.gif
oraz na godzinę przed koncertem w kasie Studia ul. Myśliwiecka 3/5/7

Sobota, 4. 08. 2012, godz. 17
Kawiarenka "Słodkie Radio Retro"

Audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Sobota, 25. 08. 2012 godz. 20.05
NATALIA PRZYBYSZ śpiewa Joplin

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 2. 09. 2012, godz. 20.00
Lubelska Federacja Bardów - Poematy Stachury /75 rocznica urodzin poety/

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 7. 09. 2012, godz. 19.00
KIMBRA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 8. 09. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 9. 09. 2012, godz. 20.00
DOROTA MIŚKIEWICZ

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 12.09.2012, godz. 19.00
Pokaz filmowy i audycja Agnieszki Szydłowskiej

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 15. 09. 2012, godz. 18.00
Uroczystość wręczenia dorocznych Nagród: „Don Kichot” (za debiut reżyserski) i „Arete” (za debiut aktorski) w sezonie artystycznym 2011/2012 w Teatrze Polskiego Radia na antenie Jedynki

Organizatorzy: Program 1 Polskiego Radia i Teatr Polskiego Radia

W programie: fragmenty sztuki Obłomow Iwana Gonczorowa w wykonaniu Oleny Leonenko i Sławomira Packa oraz recital Anny Czartoryskiej.
Prowadzenie koncertu Paweł Sztompke

Niedziela, 16. 09. 2012, godz. 20.00
NATALIA PRZYBYSZ śpiewa Joplin

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 17. 09. 2012, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 20. 09. 2012, godz. 22.00
Polski Dzień Bluesa

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Piątek, 21. 09. 2012, godz. 20.00
HANKA WÓJCIK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 23. 09. 2012, godz. 20.00
ADAM BAŁDYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 30. 09. 2012, godz. 20.00
"Pamiętajmy o Osieckiej" - koncert finałowy XV edycji konkursu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 6. 10. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7Niedziela,

Niedziela, 7. 10. 2012, godz. 20.00
TIME TO EXPRESS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 13. 10. 2012, godz. 16.00
Klub „Ludzi Ciekawych Wszystkiego”

Audycja Hanny Marii Gizy z udziałem gości i publiczności
Temat: Lektury - Bogurodzica oraz poezja Średniowiecza

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wejściówki można rezerwować pod adresem: klcw@polskieradio.pl

Niedziela, 14. 10. 2012, godz. 10.00
Koncert Solidarność międzypokoleniowa
LIST OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II DO LUDZI W PODESZŁYM WIEKU
z 1 października 1999

Organizatorzy: Centrum Kultury Łowicka, Polskie Radio

Wybór tekstów ks. biskup Tadeusz Pieronek
muzyka Włodzimierz Nahorny

Wykonawcy: Andrzej Seweryn
Nahorny Sextet:
Włodzimierz Nahorny fortepian
Dorota Miśkiewicz śpiew, skrzypce
Henryk Gembalski skrzypce
Wojciech Staroniewicz saksofony
Mariusz Bogdanowicz kontrabas
Piotr Biskupski perkusja

Bezpłatne wejściówki do odebrania od dnia 25.09.2012 w Centrum Kultury Łowicka, ul. Łowicka 21, tel.: 22 845 56 75

Niedziela, 14. 10. 2012, godz. 20.00
JANUSZ STROBEL - ANNA STANKIEWICZ

Sobota, 20. 10. 2012, godz. 19.00
AGNIESZKA HEKIERT

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 21. 10. 2012, godz. 20.00
BULDOG

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 22. 10. 2012, godz. 20.00
BENEFIS WOJCIECHA PSZONIAKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 24. 10. 2012, godz. 20.00
BRYGADA KRYZYS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 25. 10. 2012, godz. 18.00
Koncert Moniki Kuszyńskiej - w ramach Cyklu Koncerty RDC

Organizator: Polskie Radio RDC

Wejściówki rozdawane na antenie Polskiego Radia RDC

Sobota, 27. 10. 2012, godz. 20.00
MIKA URBANIAK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 28. 10. 2012, godz. 20.00
BASIA STĘPNIAK - WILK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wtorek, 6. 11. 2012, godz. 14.00
Panel Akcji "Bądź świadomy" konferencja oraz koncert zespołu KIM NOWAK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 7. 11. 2012, godz. 19.00
30-lecie ZESZYTÓW LITERACKICH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 10. 11. 2012, godz. 22.00
GRAŻYNA AUGUŚCIK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Niedziela, 11. 11. 2012, godz. 20.00
KIRA SKOV (Dania)

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 12. 11. 2012, godz. 19.00
65 urodziny ZBIGNIEWA ŁAPIŃSKIEGO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Środa, 14. 11. 2012, godz. 18.00
Biuro Myśli Znalezionych - Adam Nowak

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Czwartek, 15.11.2012, godz. 19.00
Promocja książki "Wieczór z premierem"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Sobota, 17. 11. 2012, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

audycja Danuty Żelechowskiej i Jana Zagozdy z udziałem publiczności

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 18. 11. 2012, godz. 20.00
KOROWÓD - Festiwal A. Treter

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Poniedziałek, 19. 11. 2012, godz. 19.00
Promocja poezji MICHAŁA RUSINKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia.

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33.

Środa, 21. 11. 2012, godz. 20.00
BRYGADA KRYZYS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33.

Piątek, 23. 11. 2012, godz. 19.00
30. Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA 2012
Koncert Galowy
Premiery i Interpretacje

Organizator: Stowarzyszenie Literacko-Muzyczne „Ballada”

Wystąpią: Marek Andrzejewski, Piotr Bakal, Andrzej Brzeski, Krzysztof Jurkiewicz &
SCOB, Tomasz Kordeusz, Jacek Łapot, Marek Majewski, Jerzy Mamcarz,
Bogusław Nowicki, Andrzej Ozga, Karol Płudowski, Jakub Sienkiewicz,
Basia Stępniak-Wilk, Tomasz Szwed.
zespół pod kier. Piotra Matuszczyka fortepian, aranżacje
Lesław Matecki gitary
Rafał Grząka akordeon
Mirosław Wiśniewski bas
Mariusz Mocarski perkusja
Prowadzenie Jacek Łapot

Bilety: 25 zł. Rezerwacja pod info@oppa.pl Sprzedaż na godzinę przed koncertem w kasie Studia.

Niedziela, 25. 11. 2012, godz. 20.00
ANNA MARIA JOPEK

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33.

Poniedziałek, 26. 11. 2012, godz. 19.00
Genealogie Pamięci - debata

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33.

Wtorek, 27. 11. 2012, godz. 19.00
MARIUSZ LUBOMSKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33.

Czwartek, 29. 11. 2012, godz. 18.00
KATARZYNA KAMIŃSKA

Organizator: Radio dla Ciebie

Niedziela, 2. 12. 2012, godz. 20.00
JANUSZ KOFTA - rocznica 70-tych urodzin poety

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Poniedziałek, 3. 12. 2012, godz. 19.00
IMANY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Niedziela, 9. 12. 2012, godz. 20.00
CREE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Środa, 12. 12. 2012, godz. 18.00
BIURO MYŚLI ZNALEZIONYCH

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Niedziela, 16. 12. 2012, godz. 20.00
Pamięci G. CIECHOWSKIEGO - 11-ta rocznica śmierci artysty RAZ DWA TRZY

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Poniedziałek, 17. 12. 2012, godz. 20.00
MATEUSZE TRÓJKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Sobota, 22. 12. 2012, godz. 18.00
T. LOVE - 30-lecie zespołu

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Niedziela, 23. 12. 2012, godz. 20.00
PIWNICA POD BARANAMI - Kolędy

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wejściówki rozdawane wśród słuchaczy na Antenie Trójki. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0-22 333-33-33

Jeśli chcą Państwo otrzymywać bieżące informacje o naszym repertuarze, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: barbara.czerska@polskieradio.pl
facebook
Estrada i Studio Gdzie co
projekt i wykonanie: webmania.pl
Informacje: Wiadomości | Sport | Gospodarka | The News | Euranet | IAR | Redakcja Katolicka | Radio Parlament
Rozrywka i kultura: Muzyka | Kultura | Teatr | Studio Reportażu | Polska Orkiestra Radiowa | Orkiestra Kameralna | Chór Polskiego Radia | Studia nagrań i koncertów | Bilety
Wiedza: Nauka i technologie | Historia
Programy: Jedynka | Dwójka | Trójka | Czwórka | Zagranica
Społeczności: Forum | Kontakt