JEDYNKA | DWÓJKA | TRÓJKA | CZWÓRKA | PR DLA ZAGRANICY | IAR | RADIO PARLAMENT
­baner-osiecka.jpg

Koncerty w 2018


Sobota, 6. 01. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Piątek, 12. 01. 2018, godz. 22.05
OFFENSYWA DE LUXE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wystąpią:
Kortez :
Łukasz Federkiewicz
woklal, fortepian, gitara
Krzysztof Domański gitara
Jakub Galiński klawisze
Marcin Ułanowski perkusja
Lesław Matecki bas
L.Stadt:
Łukasz Lach wokal, gitara, fortepian
Piotr Gwadera perkusja
Andrzej Sieczkowski perkusjonalia
Decadent Fun Club:
Paweł Ostrowski
wokal
Kamil Cegiełka perkusja
Mateusz Gągol klawisze
Jan Łukomski gitara basowa
NIXIES
Anna Rusowicz śpiew
Hubert Gasiul perkusja
Kacper Nowak instrumenty klawiszowe
Stanisław Wróbel gitara basowa
Paweł Zalewski gitara

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Wtorek, 30. 01. 2018
godz. 19.00 - POKAZ FILMU
godz. 21.05 - KLUB TRÓJKI - dyskusja o filmie

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 4. 02. 2018, godz. 19.05
Z miłości do muzyki
Koncert Natalii Sikory i zespołu Voodoo Dog

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Natalia Sikora śpiew
zespół Voodoo Dog w składzie:
Paweł Stankiewicz gitara
Krzysztof Nowicki gitara
Wojciech Ruciński bas
Wawrzyniec Dramowicz perkusja
Bartek Smorągiewicz saksofon
Adam Wojutyński puzon
Daniel Kalamon trąbka

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 10. 02. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 11. 02. 2018, godz. 9.05
ZAGADKOWA NIEDZIELA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 11. 02. 2018, godz. 19.05
BARBARA WROŃSKA
piosenki z płyty "Dom z ognia"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Wtorek, 13. 02. 2018, godz. 19.00
MAREK NAPIÓRKOWSKI w projekcie WAW - NYC

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 18. 02. 2018, godz. 19.05
TRUPA TRUPA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 25. 02. 2018, godz. 9.05
ZAGADKOWA OSIECKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 4. 03. 2018, godz. 19.05
Koncert zespołu COMA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wystąpi zespół COMA w składzie:
Piotr Rogucki  wokal
Dominik Witczak  gitara
Marcin Kobza  gitara
Rafał Matuszak  gitara basowa
Adam Marszałkowski  perkusja
Paweł Cieślak  elektronika, syntezatory

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 10. 03. 2018, godz. 19.00
LAO CHE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Czwartek, 15. 03. 2018, godz. 19.05
Pamięci Wojciecha MŁYNARSKIEGO
Koncert w pierwszą rocznicę śmierci poety

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wystąpią:
Jan Młynarski, Alicja Majewska, Gaba Kulka, Daria Zawiałow, Marian Opania, Włodzimierz Korcz

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Piątek, 16. 03. 2018, godz. 19.30
„Gramy dla ERYKA”
Koncert charytatywny

Organizatorzy: Polskie Radio, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Polska Fundacja Muzyczna

Wystąpią:
Kwintet Eryka: Michał Jaros kontrabas, Michał Szkil fortepian, Marcin Kaletka saksofon, Karol Domański perkusja, Jerzy Małek trąbka
Lora Szafran śpiew, Miłosz Wośko fortepian, Robert Majewski trąbka
Mariusz Bogdanowicz kontrabas, Jacek Kochan perkusja, Maciej Kądziela saksofon altowy
Janusz Skowron fortepian, Piotr Rodowicz kontrabas, Grzegorz Grzyb perkusja
Trio Andrzeja Jagodzińskiego w składzie: Andrzej Jagodziński fortepian, Adam Cegielski kontrabas, Czesław Bartkowski perkusja wraz z Agnieszką Wilczyńską śpiew i Robertem Majewskim trąbka

Koncert poprowadzą Tomasz Tłuczkiewicz i Tomasz Kopeć

Bilety w cenie 80 zł

Sobota, 17. 03. 2018, godz. 16.00
Jarocińskie Rytmy Młodych
Przesłuchania

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Podczas czterech koncertów eliminacyjnych Jarocińskich Rytmów Młodych '18 zaprezentuje się łącznie 20 wykonawców wybranych spośród 350 zgłoszeń najpierw przez jury, a później przez internautów w czasie specjalnego głosowania.

Jury:
Katarzyna Nosowska
debiutantka z roku 1992
Piotr Metz
dyrektor muzyczny Trójki
Artur Rawicz dziennikarz muzyczny
Michał Wiraszko dyrektor artystyczny Jarocin Festiwal
Tomasz Jankowski
koordynator JRM

Więcej informacji na stronie  www.rytmy.jarocinfestiwal.pl

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Czwartek, 22. 03. 2018, godz. 19.00
SOPHIE ZELMANI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Piątek, 23. 03. 2018, godz. 19.00
"Kochamy Polskie Piosenki"
Koncert najpiękniejszych polskich piosenek z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wystąpią:
Kacper Andrzejewski, Małgorzata Chruściel, Anna Grzelak, Daria Pawlewicz, Łukasz Piasecki, Agata Rożankowska, Tadeusz Seibert, Mateusz Wiśniewski śpiew
Adam Lemańczyk aranżacje, kierownictwo muzyczne, klawisze
Antoni Olszewski kontrabas, gitara basowa
Mateusz Krawczyk perkusja
Maciej Herold instrumenty perkusyjne

W programie utwory:
Nie pytaj o Polskę, Ja mam czas, ja poczekam, Kasztany, Okularnicy, Bo we mnie jest seks, Pejzaż bez ciebie, Jesteśmy na wczasach, Jednego serca, Rzuć to wszystko co złe, Dni których jeszcze nie znamy, Bracka, Byłaś serca biciem, Trójkąty i kwadraty, Moja i twoja nadzieja, Nic do stracenia, Piosenka jest dobra na wszystko

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 25. 03. 2018, godz. 9.05
ZAGADKOWA OSIECKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 25. 03. 2018, godz. 19.05
HAPPYSAD

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Środa, 28. 03. 2018, godz. 19.00
„Stacja Kutno – Elementarz”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wystąpią:
Monika Borzym, Irena Melcer, Dorota Osińska, Marcin Januszkiewicz i Jarosław Wasik śpiew
zespół instrumentalny w składzie: Paweł Stankiewicz, Robert Rasz, Błażej Chochorowski, Miłosz Wośko
oraz Polonika String Quartet:
Paulina Kusa skrzypce
Anna Szalińska-Zaziębło skrzypce
Magdalena Małecka-Wippich altówka
Olga Łosakiewicz-Marcyniak wiolonczela

W programie piosenki Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Czwartek, 5. 04. 2018, godz. 18.05
GALA SREBRNE USTA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 7. 04. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Poniedziałek, 9. 04. 2018, godz. 19.05
Koncert urodzinowy - 56 lat Trojki
NOHAVICA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 14. 04. 2018, godz. 16.00
Jarocińskie Rytmy Młodych
Przesłuchania

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Podczas czterech koncertów eliminacyjnych Jarocińskich Rytmów Młodych '18 zaprezentuje się łącznie 20 wykonawców wybranych spośród 350 zgłoszeń najpierw przez jury, a później przez internautów w czasie specjalnego głosowania.

Jury:
Katarzyna Nosowska debiutantka z roku 1992, Piotr Metz dyrektor muzyczny Trójki, Artur Rawicz dziennikarz muzyczny, Michał Wiraszko dyrektor artystyczny Jarocin Festiwal, Tomasz Jankowski koordynator JRM.

Wszelkie informacje na stronie  www.rytmy.jarocinfestiwal.pl

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 15. 04. 2018, godz. 19.05
JULIA PIETRUCHA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Poniedziałek, 16. 04. 2018, godz. 19.00
PATRYCJA ZARYCHTA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 21. 04. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 22. 04. 2018, godz. 19.05
KASIA PIETRZKO TRIO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

WTOREK, 24. 04. 2018, godz. 19.00
GRANDBROTHERS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 6. 05. 2018, godz. 19.05
BOKKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Środa, 9. 05. 2018, godz. 19.15
Pokaz filmu Książe i dybuk
KLUB TRÓJKI – dyskusja o filmie, godz. 21.07

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

KLUB TRÓJKI – transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 12. 05. 2018, godz. 16.00
Jarocińskie Rytmy Młodych
Przesłuchania

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Podczas czterech koncertów eliminacyjnych Jarocińskich Rytmów Młodych '18 zaprezentuje się łącznie 20 wykonawców wybranych spośród 350 zgłoszeń najpierw przez jury, a później przez internautów w czasie specjalnego głosowania.

Jury:
Katarzyna Nosowska debiutantka z roku 1992, Piotr Metz dyrektor muzyczny Trójki, Artur Rawicz dziennikarz muzyczny, Michał Wiraszko dyrektor artystyczny Jarocin Festiwal, Tomasz Jankowski koordynator JRM.

Wszelkie informacje na stronie  www.rytmy.jarocinfestiwal.pl

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 13. 05. 2018, godz. 19.05
LIMBOSKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 26. 05. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 27. 05. 2018, godz. 19.05
JAN KANTNER QUARTET

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 3. 06. 2018, godz. 19.05
PIOTR WYLEŻOŁ SEXTET

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 10. 06. 2018, godz. 19.05
APTEKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Sobota, 23. 06. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Sobota, 28. 07. 2018, godz. 19.00
Koncert Duet Sabîl

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Poniedziałek, 13. 08. 2018, godz. 19.00
Koncert Gospel

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję
tel. 22 333 33 33

Niedziela, 9. 09. 2018, godz. 19.05
STANISŁAWA CELIŃSKA
Koncert "Malinowa"

Organizatorzy: Polskie Radio, Kompania Wydarzeń Art. Kolasa i Tchórzewska Sp. Jawna

Wykonawcy:
Stanisława Celińska śpiew
Wojciech Olszewski piano
Kuba Frydrych gitary
Krzysztof Samela kontrabas
Wojciech Czemplik skrzypce, gitary
Julia Muraszko skrzypce
Tomasz Lisiecki wiolonczela
Paweł Pełczyński saksofon
Janusz Muraszko akordeon
Maciej Muraszko perkusja, instrumenty perkusyjne

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Poniedziałek, 10. 09. 2018, godz. 19.05
GALA TALENTÓW TRÓJKI

Organizatorzy: Polskie Radio, "MTL MANAGEMENT Karolina Rutecka"

Wykonawcy:
Sonia Bohosiewicz śpiew
Fabian Włodarek fortepian
Piotr Górka kontrabas
Patryk Dobosz perkusja

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 15. 09. 2018, godz. 17.00
Kawiarenka „Słodkie Radio Retro”

Audycja Jana Zagozdy z udziałem publiczności.

Organizator: Program 1 Polskiego Radia

wejściówki: godzinę przed koncertem w kasie Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej, ul. Myśliwiecka 3/5/7

Niedziela, 16. 09. 2018, godz. 19.05
POLSKI DZIEŃ BLUESA
KRAKÓW STREET BAND

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
zespół Kraków Street Band w składzie:
Łukasz Wiśniewski wokal, harmonijka, ukulele
Piotr Grząślewicz banjo
Tomasz Kruk gitara dobro
Wojciech Szela trąbka
Adam Partyka werbel, bębny
Miłosz Skwirut kontrabas
Marcin Hilarowicz gitar
Krzysztof Chlipała saksofon

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 29. 09. 2018, godz. 20.05
MUNIEK I PRZYJACIELE
Koncert w ramach audycji Piotra Metza "Lista Osobista"

Organizator: Polskie Radio

Wykonawcy:
Zygmunt „Muniek” Staszczyk wokal
Janek „Jahlove” Pęczak gitara
Cezariusz Kosman gita

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 30. 09. 2018, godz. 19.05
PIOTR WOJTASIK - 30-lecie pracy artystycznej

Organizatorzy: Polskie Radio, Agencja „Agata Szakiel INDYGO”

Wykonawcy:
Piotr Wojtasik trąbka
Viktor Tóth saksofon altowy
Marcin Kaletka saksofon tenorowy
Michał Tokaj fortepian
Michał Barański kontrabas
John Betsch perkusja

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Poniedziałek, 1. 10. 2018, godz. 19.00
ALBO INACZEJ

Organizatorzy: Polskie Radio i Alkopoligamia.com

Wykonawcy:
wokaliści: Andrzej Dąbrowski, Ten Typ Mes, Stasiak, Fismoll, Piotr Zioła, Rosalie, Te-Tris, Ralph Kaminski, Igo, Eldo, Mrozu, Natalia Nykiel, Monika Borzym
zespół w składzie:
Mariusz Obijalski klawisze, fortepian
Krzysztof Kawałko gitary
José Manuel Albán Juárez perkusja
Michał Tomaszczyk puzon  
Szymon Orłowski gitara basowa,
DJ Spisek1

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Środa, 3. 10. 2018, godz. 17.30
KATIE MELUA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 4. 10. 2018, godz. 19.00
ODSŁUCH - Imagine

Audycja Piotra Metza z udziałem publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 13. 10. 2018, godz. 18.00
Koncert zespołu Woody Sez

Organizatorzy: Radiowe Centrum Kultury Ludowej i Karrot Kommando

Wykonawcy:
zespół Woody Sez w składzie:
David M. Lutken (gra Woody) gitara, harmonijka, śpiew
Darcie Deaville skrzypce, mandolina, cymbały, dobro, śpiew
Megan Loomis gitara, autoharp, bas, skrzypce, śpiew
Andy Teirstein skrzypce, altówka, banjo, gitara, cymbały, blaszany gwizdek, harfa żydowska, harmonijka, łyżki, śpiew

W programie pieśni Woody Guthriego

Bilety w cenie 30 zł

Niedziela, 14. 10. 2018, godz. 19.05
CHEAP TOBACCO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Wykonawcy:
Zespół CHEAP TOBACCO w składzie:
Natalia Kwiatkowska śpiew
Borys Sawaszkiewicz instrumenty klawiszowe, fortepian
Robert Kapkowski gitara elektryczna
Michał Bigulak gitara bas
Bartosz Kołodziejski perkusja

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 18. 10. 2018, godz. 19.00
JUDITH  OWEN

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 20. 10. 2018, godz. 19.00
Finał Festiwalu „Pamiętajmy o OSIECKIEJ”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 21. 10. 2018, godz. 19.05
ANTONI SOJKA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Wtorek, 23. 10. 2018, godz. 19.05
Gala wręczenia muzycznych nagród "Mateusze Trójki 2018"

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 28. 10. 2018, godz. 19.05
JAN BORYSEWICZ i goście – na 30-lecie Koncertów w Trójce

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Wtorek, 30. 10. 2018, godz. 20.00
Wacław Zimpel & Saagara

Organizator: Program 2 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Zespół Saagara w składzie:
Wacław Zimpel klarnet altowy, khaen, elektronika
Giridhar Udupa ghatam
Bhargava Halambi kanjira
K Raja thavil
Mysore N. Karthik skrzypce

Saagara to polsko-indyjski projekt, łączący w sobie tradycyjną karnatycką muzykę z południa Indii z zachodnim brzmieniem – pełnym elektroniki, ambientu oraz scenicznej improwizacji.

Bilety w cenie 30 zł

Niedziela, 4. 11. 2018, godz. 19.05
Jazz z Wami Zaduszki Jazzowe w Trójce

Organizatorzy: Polskie Radio oraz Kłeczek Wojciech "Jazz z Wami"

Wykonawcy:
Kuba Płużek fortepian,
Kasia Pietrzko fortepian,
Piotr Południak kontrabas,
Arek Skolik perkusja,
Jakub Mizeracki gitara,
Bartek Prucnal saksofon,
Bartek Nożka saksofon,
Zbigniew Szwajdych trąbka,
Grzegorz Dowgiałło śpiew, fortepian

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 8. 11. 2018, godz. 19.00
ODSŁUCH – The Beatles

Audycja Piotra Metza z udziałem publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 10. 11. 2018, godz. 20.00
Koncert dla Niepodległej
Darius Brubeck Quartet
Dorota Miśkiewicz i Sylwester Ostrowski & Jazz Brigade

Organizator: Radio Dla Ciebie

Wykonawcy:
Darius Brubeck Quartet, Dorota Miśkiewicz i Sylwester Ostrowski & Jazz Brigade

W programie największe jazzowe standardy, ciekawe aranżacje twórczości polskich wirtuozów: Chopina, Komedy, Wróblewskiego oraz aktualne przeboje w jazzowej odsłonie.

Bilety w cenie 100 zł

Wtorek, 13. 11. 2018, godz. 22.00
Anna Maria JOPEK
BRANFORD MARSALIS

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 15. 11. 2018, godz. 20.30
ODSŁUCH – Jean-Michel Jarre

Audycja Piotra Metza z udziałem publiczności

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33


Piątek, 16. 11. 2018, godz. 19.00
Zespół POLMUZ - laureat I nagrody w Konkursie Muzyki Folkowej „Nowa Tradycja” 2018 i Nagrody Specjalnej im. Czesława Niemena

Organizator: Radiowe Centrum Kultury Ludowej

Wykonawcy:
Zespół Polmuz w składzie:
Michał Fetler saksofon altowy, saksofon barytonowy
Rafał Zapała polivoks, przetwarzanie
Ksawery Wójciński kontrabas
Rafał Igiel instrumenty perkusyjne
Frank Bartłomiej procesory efektowe, realizacja dźwięku

W programie: Specyalność Krupki, Oberek z Jurkowa, Walc z obczyzny, Polka Feliksa, Mazur z Gryżyny, Na odsiebkę Śremiak

Bilety w cenie 30 zł


Wtorek, 20. 11. 2018, godz. 19.00
HAYDAMAKY

Organizatorzy: Polskie Radio SA i PUGU art Grzegorz Stech

Wykonawcy:
Zespół Haydamaky w składzie:
Oleksandr Iarmoła wokal/sopiłka
Dmytro Kushnir perkusja
Andrii Sleptsov gitara elektryczna/gitara akustyczna
Roman Dubonos trąbka
Maksym Boyko puzon
Volodymyr Fesiun gitara basowa
Andrzej Stasiuk śpiew

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 25. 11. 2018, godz. 19.05
Festiwal  Twórczości KOROWÓD
Piosenkarnia ANNY TRETER

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33


Poniedziałek, 26. 11. 2018, godz. 19.00
LP i Matt Dusk

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
LP ( Laura Pergolizzi ) śpiew i ukulele
Nick Poulios fortepian, gitara

Matt Dusk śpiew z towarzyszeniem zespołu:
Filip Siejka skrzypce
Michał Miśkiewicz perkusja
Paweł Tomaszewski fortepian
Sebastian Sołdrzyński trąbka
Bartosz Wojciechowski bas
Marcin Nowakowski saxofon
Jakub Chmielarski gitara

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 1. 12. 2018, godz. 20.05
Tomasz Chyła Quintet
„Circlesongs”

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Tomasz Chyła skrzypce
Piotr Checki saksofon
Szymon Burnos fortepian
Konrad Żołnierek kontrabas
Sławek Koryzno perkusja

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 2. 12. 2018, godz. 19.05
MOTION TRIO – 20-lecie

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 9. 12. 2018, godz. 19.05
TĘSKNO

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
zespół Tęskno w składzie:
Joanna Longić śpiew, skrzypce, syntezator
Hanna Raniszewska pianino, syntezator, śpiew
Marta Piórkowska skrzypce
Adrianna Wadoń skrzypce
Artur Wieczerzyński altówka
Małgorzata Oller wiolonczela
Daniel Gutt kontrabas /gitara basowa

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Środa, 12. 12. 2018, godz. 16.00
SKUNK ANANSIE

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
SKUNK ANANSIE w składzie:
Deborah Dyer śpiew
Martin Kent gitara

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Środa, 12. 12. 2018, godz. 19.30
TULIA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
zespół TULIA w składzie:
Tulia Biczak śpiew,
Dominka Siepka śpiew
Joanna Sinkiewicz śpiew
Patrycja Nowicka śpiew
Tomasz Drozdek instrumenty ludowe
Adam Rybak instr. klawiszowe
Marcin Grzybek bas
Łukasz Zając perkusja
Przemek Hanaj gitara

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33


Czwartek, 13. 12. 2018, godz. 19.00
Grzegorz Halama

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 16. 12. 2018, godz. 17.00
Piękne spojrzenie – Katarzyna Stoparczyk

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 20. 12. 2018, godz. 19.00
ROCKOLĘDY – koncert dla dzieci

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
zespól instrumentalno-wokalny ROCKOLĘDY

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Sobota, 22. 12. 2018, godz. 20.00
HERBERT

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Czwartek, 27. 12. 2018, godz. 19.00
Grzegorz Wilk - PASTORAŁKI

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Wykonawcy:
Grzegorz Wilk śpiew
Piotr Pawęska gitara basowa
Jakub Mitoraj gitary
Bartosz Staszkiewicz instrumenty klawiszowe
Konrad Bartnik perkusja

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Niedziela, 30. 12. 2018, godz. 19.00
Wojtek Mazolewski Quintet - KOMEDA

Organizator: Program 3 Polskiego Radia

Transmisja na antenie Trójki

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego audycję - tel. 22 333 33 33

Jeśli chcą Państwo otrzymywać bieżące informacje o naszym repertuarze, proszę wysłać swoje zgłoszenie na adres: barbara.czerska@polskieradio.pl
facebook
Estrada i Studio Gdzie co
projekt i wykonanie: webmania.pl
Informacje: Wiadomości | Sport | Gospodarka | The News | Euranet | IAR | Redakcja Katolicka | Radio Parlament
Rozrywka i kultura: Muzyka | Kultura | Teatr | Studio Reportażu | Polska Orkiestra Radiowa | Orkiestra Kameralna | Chór Polskiego Radia | Studia nagrań i koncertów | Bilety
Wiedza: Nauka i technologie | Historia
Programy: Jedynka | Dwójka | Trójka | Czwórka | Zagranica
Społeczności: Forum | Kontakt